NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO ČISTAČA/ČISTAČICE U SKLOPU PROJEKTA

Temeljem članka 56. Statuta Općine Okučani, u skladu sa Zakonom o radu, a u sklopu provedbe projekta 7. 4. 1. - Rekonstrukcija tribina s građenjem nadstrešnice, rekonstrukcija parkirališta, nogometnog igrališta i građenje malonogometnog igrališta i rasvjete nogometnog igrališta u naselju Okučani načelnik Općine Okučani raspisuje natječaj za zapošljavanje jednog čistača/ice na određeno vrijeme (5 godina).
Kandidati su osim općeg uvjeta propisanog Zakonom o radu dužni ispunjavati i uvjet opće zdravstvene sposobnosti.
Kandidati su uz vlastoručno potpisanu prijavu obvezni priložiti :
• životopis,
• dokaz o završenoj osnovnoj školi,
• preslik identifikacijske isprave (osobna iskaznica, vozačka dozvola),
• dokaz o državljanstvu,
• potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od 3 (tri) mjeseca i
• potvrdu izabranog liječnika obiteljske medicine o zdravstvenom stanju.

Svi kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja biti će pozvani na razgovor (intervju). O mjestu i vremenu razgovora kandidati će biti obavješteni putem mrežne stranice Općine Okučani i telefonom. Za kandidate koji ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj i neće se smatrati kandidatom natječaja.
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj.
Prijavom na natječaj svaki kandidat daje privolu Općini Okučani za obradu osobnih podataka u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka za svrhu provedbe natječajnog postupka i objave rezultata natječaja.
OPIS POSLOVA: čistač/čistačica obavlja razne poslove čišćenja i održavanja sportskog objekta. Zadužen/a je i za košnju nogometnog igrališta kao i uređenje vanjskog okoliša. U radu koristi sredstva za čišćenje, razne alate, kosilicu i sl. Brine o opskrbi sredstava za čišćenje i održavanje higijene, ispunjava evidenciju čišćenja, pranja i dezinfekcije. U svakodnevnoj komunikaciji koristi pravila poslovnog bontona.
Podaci o plaći: prema Odluci načelnika (4.000,00 kn neto).
O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.
Natječaj provodi povjerenstvo od tri člana koje imenuje Načelnik Općine Okučani.
Pisane prijave se podnose u zatvorenoj omotnici - poštom preporučeno ili dostavljaju osobno na adresu Općina Okučani, Trg dr. Franje Tuđmana 1, 35430 Okučani s naznakom „natječaj za radno mjesto čistača/čistačice u sklopu projekta“.

Općinski načelnik
Aca Vidaković
KLASA:112-01/22-01/1
URBROJ:2178-21-02-22-1
Okučani, 8. ožujka 2022. godine

MJESTO RADA: Okučani
BROJ TRAŽENIH RADNIKA: 1
VRSTA ZAPOSLENJA: na određeno vrijeme (5 godina)
RADNO VRIJEME: puno
NAKNADA ZA PRIJEVOZ: u cijelosti
NATJEČAJ VRIJEDI : od 9. ožujka 2022. do 16. ožujka 2022.
RAZINA OBRAZOVANJA: osnovna škola